Supporting Charities

26. května 2011 v 21:19
Veřejná charitativní organizace vytvořená Rihannou v roce 2006 je věnována charitativní pomoci nevyléčitelně nemocným a znevýhodněným dětem po celém světě.
* * * * * *
Designers Against AIDS je projekt neziskové organizace "Beauty Without Irony" a byl založen v roce 2004 ke zvýšení povědomí o AIDS v mezinárodních médiích a na veřejnosti, konkrétně u mladých lidí v průmyslově vyspělých zemích.
* * * * * *
Live Earth
Pořádá "SOS" (Saves Our Selves -Zachraňte naše já). Live Earth byla vlastně sérií koncertů po celém světě na 7.7.2007 pro zapojení lidí v masovém měřítku k boji proti krizi.

* * * * * *
Tato organizace má cíl "zmocnit se" znevýhodněných a izolovaných jednotlivců, rodin a komunit tím, že jim poskytne podporu, kterou potřebují aby se mohli dostat zpátky do nových domovů a vést další plnohodnotný život.


* * * * * *
Red Cross
Zajišťování pomoci obětem katastrof a pomáhat lidem prevenci, připravenosti a reakci na ohrožení.


* * * * * *

Darování kostní dřeně a kmenových buněk dárci pacientům v nouzi.


* * * * * *

Dobrovolnická organizace, která pomáhá sirotkům v jedné z nejchudších zemí na světě (Malawi) tím, že poskytuje vodu, potraviny, zdravotní péči a vzdělávání.


* * * * * *

Zdraví, vzdělání a péče pro všechny děti* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Výherkyně ceny Rihanna ukázala své odhodlání pomáhat dětem v nouzi, a vytvořial nadaci Believe v roce 2006 na pomoc nevyléčitelně nemocným dětem.

Ve spolupráci s charitativními organizacemi po celé zemi Rihanna provedla řadu koncertů pro získání finančních prostředků pro další charitativní organizace a nadace. Po jejím vystoupení se setkala s dětmi z místní charity, rozdávala autogramy a pózovala pro fotografy jeíjm mladým fanouškům.

Většinou si neustále zaneprázdněná zpěvačka najde čas na i podporu charitativních organizací, které se zaměřují na odstraňování následků katastrof, AIDS a ekologických problémů.

Rihanna a Gucci se spojili s organizací UNICEF pro získání prostředků pro charitativní organizace v rámci "Tattoo Heart Collection Campaign."

"Módní dům" vytvořil řadu bílých pytlů zdobených srdci, a dobře známá zastánkyně charity Rihanna měla určit rozsah, který šel do prodeje 19. listopadu 2009.

25 procent tržeb z Rihanniny kolekce tašek "Gucci Tattoo Heart" šla do UNICEF.
 


Komentáře

1 ketty ketty | Web | 26. května 2011 v 21:24 | Reagovat

Máš mooc pěknej blog ^^ :-!

2 ZdenekT ZdenekT | E-mail | 17. ledna 2017 v 15:00 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na rihanna-source.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

3 TomkoC TomkoC | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 9:29 | Reagovat

Máte spoustu zajímavých článků

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.